Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B

  • Wi-Fi
  • Inga husdjur

Det bekväma vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B, som ligger 6 minuter till fots från Palacio Municipal, erbjuder gästerna en terrass där de kan koppla av. Det bekväma vandrarhemmet i distriktet Cancúns centrum erbjuder närhet till busshållplatsen R2- from hotel zone, belägen mindre än 350 meter bort.

Gästerna kan äta middag på restaurangen La Dolce Vita downtown, som finns en kort bit från vandrarhemmet i Cancún. På vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B hittar du ett delat kök.

Vandrarhemmet har ett väldigt bra läge cirka 10 minuters bilresa från Puerto Cancún Marina Town Center och inom 2 km från shoppingställen som Plaza Las Américas. Al Shatea köpcenter ligger inom några kvarter från boendet. Gästerna kommer att uppskatta läget cirka 15 minuters bilresa från Torre Escenica.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B
The Boat House Cancun
Mobilpris

The Boat House Cancun

8.1
Väldigt bra 1001 recensioner
117 m från boendet
USD 5 USD 5
per natt
Hostel Ka Beh
Mobilpris

Hostel Ka Beh

155 m från boendet
USD 16 USD 14
per natt
Digital Nomads Hotel & Coliving
Mobilpris

Digital Nomads Hotel & Coliving

161 m från boendet
USD 11 USD 10
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Isla Mujeres Flygplats
    18 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Gemensamt kök

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Matbord

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 10:00 till 23:59
    Utcheckning: från 11:00 till 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka är reglerna för in- och utcheckning på det bekväma vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B?
      Gäster på det bekväma vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B kan checka in från kl. 23:59 och checka ut senast kl. 12:00.
    • Hur mycket kostar det att bo på vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B?
      Priset för en natt i vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B är 96$.
    • Vilka restauranger finns i närheten av det bekväma vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B?
      De bästa restaurangerna i närheten av det bekväma vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B är La Dolce Vita downtown och El Poblano, som ligger 550 meter från boendet respektive cirka 5 minuter bort till fots.
    • Finns det ett kök på vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B.
      Ja, vandrarhemmet Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B har ett delat kök där gästerna kan laga sina egna måltider.
    • Har det här bekväma vandrarhemmet en terrass?
      Ja, det här bekväma vandrarhemmet erbjuder en terrass för gästerna.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Isla Mujeres Flygplats
    18 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Departamento Zona Centro Y Turistica De Cancun 02B

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng